logo
Baterie Huawei HB3447A9EBW

Baterie Huawei HB3447A9EBW

100%
Baterie Huawei HB3447A9EBW
Krátký popis: Popis produktu Originální náhradní baterie na mobilní telefony značky Huawei HB3447A9EBW na Ascend P8 - Li-Pol 2600 mAh Tato baterie je vhodná a ...
Výrobce: Huawei
Kategorie: Baterie pro mobilní telefony
Cena od:   217 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Originální náhradní baterie na mobilní telefony značky Huawei HB3447A9EBW na Ascend P8 - Li-Pol 2600 mAh

Tato baterie je vhodná a bude pasovat do těchto modelů: Huawei Ascend P8

Každá baterie stárne a časem ztrácí kapacitu. Toto je normální jev a tedy po pár letech používání Vám výkon baterie může klesnout přibližně na 30% původní kapacity.

Lithium-polymer baterie dnešní doby jsou vyráběny přibližně na 900 nabíjecích cyklů.

Jak zachovat kapacitu baterie co nejdéle?

Nedoporučujeme baterii odkládat a nepoužívat, protože tím ztrácí na své životnosti. Pokud potřebujete baterii uskladnit, doporučujeme nabitou na 40% a odložit ji na suché a chladnější místo - například do šuplíku.

Ponecháním baterie ve vysoké teplotě, například v blízkosti radiátoru, nebo v létě v autě si výrazně zkrátíte životnost akumulátoru .

Baterii stejně jako příliš vysoké teplo ví uškodit i příliš nízká teplota, najme teploty kolem 0 ° C. Takže například při lyžování mějte svůj telefon raději ve vnitřním kapse, v blízkosti svého těla.

Baterii je vhodné nabíjet ještě před úplným vybitím např. při 30% kapacity do 100%, a po plném nabití mobilní zařízení odpojit z nabíječky. Mobilní telefony po úplném nabití na 100% se odpojí od napájení a začnou znovu nabíjet od 95% tím pádem si snižujete počet nabíjecích cyklů.

  • Popis: Lithium-polymer originální baterie
  • Typ: HB3447A9EBW
  • Kapacita: 2600 mAh
  • Balení: BULK (balené v servisním sáčku) Originální baterie má na sobě nalepené holografické logo. Prosím ponechejte tuto nálepku na baterii pro případné uplatnění reklamace. Reklamace baterií bez této nálepky nebudou uznány, jelikož nebyly zakoupeny u nás.
  • Záruka: na funkčnost baterie je 2 roky, na kapacitu baterie je 6 měsíců

Výměnu baterie doporučujeme provést v servisu, protože při výměně je třeba telefon odborně rozebrat.

Recenze Baterie Huawei HB3447A9EBW (1)

Top v kategorii