logo
Bang & Olufsen BeoPlay H4

Bang & Olufsen BeoPlay H4

90%
Bang & Olufsen BeoPlay H4
Krátký popis: Popis produktu  Chcete při poslechu na cestách jen to nejlepší? Tato prémiová bezdrátová sluchátka vás určitě uchvátí. Pečlivě vybrané materiály ...
Výrobce:
Kategorie: Sluchátka
Cena od:   4 990 Kč
Popis produktu

Popis produktu

 Chcete při poslechu na cestách jen to nejlepší? Tato prémiová bezdrátová sluchátka vás určitě uchvátí. Pečlivě vybrané materiály zahrnují jen kůži, textil, hliník, nerez ocel a opletený odpojitelný kabel.

Chcete při poslechu na cestách jen to nejlepší? Tato prémiová bezdrátová sluchátka od renomované dánské firmy Bang & Olufsen vás určitě uchvátí. Pečlivě vybrané materiály zahrnují jehněčí kůži, textil, hliník, nerez ocel a opletený odpojitelný kabel. Výsledkem je jednoduchý, ale velmi moderní design, který se hodí do každého prostředí. Zvuk sluchátek BeoPlay H4 Black je jednoduše ohromující, protože ať už posloucháte hudbu, nebo telefonujete, nedochází k žádnému zkreslení zdroje zvuku. A to bez ohledu na to, zda používáte připojení přes Bluetooth nebo přes kabel. Stejně působivá je i výdrž baterie – bez kabelu se obejdete až neuvěřitelných 19 hodin.

Klíčové vlastnosti sluchátek BeoPlay H4 Black

  • Špičková bezdrátová sluchátka pro každodenní použití
  • Možnost poslechu bezdrátově i s kabelem
  • Decentní design, prémiové materiály
  • Opletení odpojitelného kabelu brání jeho zamotání
  • Zvuk není zkreslený ani při poslechu přes Bluetooth (Bluetooth 4.2, AAC codec)
  • Zabudovaný mikrofon zpříjemní telefonování
  • Akumulátor s kapacitou 600 mAh vystačí až na 19 hodin poslechu
  • Dobíjení USB kabelem (je součástí balení) trvá cca 2,5 hodiny
  • Na pravé mušli najdete tři tlačítka pro ovládání párování, přehrávání a hovoru

Prémiové materiály, prémiový zvuk s BeoPlay H4 Black

Díky pokročilé bezdrátové technologii nyní při bezdrátovém poslechu nedochází k žádnému zkreslení zvuku. Díky impozantní výdrži baterie si nyní vychutnáte svobodu bez kabelu až impozantních 19 hodin. Rozměrné 40mm měniče a vynikající izolace okolního hluku vás nechají užít si každý detail vašich skladeb. Díky náušníkům z jehněčí kůže bude nošení sluchátek BeoPlay H4 Black příjemné i po dlouhou dobu.

Ovládání vždy po ruce

Za dojmem, který na vás bezdrátová sluchátka BeoPlay H4 Black udělá, nezaostává ani jejich funkčnost. Kromě citlivého všesměrového mikrofonu pro telefonní hovory máte k dispozici tři funkční tlačítka. Ta se nacházejí na pravé mušli a slouží k Bluetooth párování, ovládání audia (zastavení a spuštění, posun zpět a vpřed), ovládání hlasitosti, ovládání hovoru (odpovědět/ukončit) a k aktivaci mikrofonu. Pro ještě příjemnější zvukové zážitky si můžete stáhnout aplikaci Beoplay App pro Android či iOS.

Recenze Bang & Olufsen BeoPlay H4 (3)

Top v kategorii