logo
Apple Watch Series 4 Nike+ 40mm

Apple Watch Series 4 Nike+ 40mm

100%
Apple Watch Series 4 Nike+ 40mm
Krátký popis: Parametry Apple Watch Series 4 Nike+ 40mm Popis produktu Sportovní hodinky Watch Series 4 Nike+ od legendární značky ...
Výrobce: Apple
Kategorie: Chytré hodinky
Cena od:   9 990 Kč
Popis produktu

Parametry Apple Watch Series 4 Nike+ 40mm

Popis produktu

Sportovní hodinky Watch Series 4 Nike+ od legendární značky Apple vás doprovodí na každém vašem kroku. Jsou jako stvořené pro každého zapáleného běžce, který chce mít svůj sportovní výkon pod tou nejlepší kontrolou. Hodinky dohlédnou na vaše zdraví a nabídnou vám vždy to, co budete zrovna potřebovat. S aplikací Nike Run Club můžete sledovat každou svou trasu a dosahovat ještě lepších výsledků. Na své si přijdete ale i ve chvílích, kdy chcete běh vyměnit za jiné cvičení – stačí si vybrat, co zrovna chcete posílit. Vylepšený design s inovativním displejem vás přesvědčí o tom, že snadnější už to být nemůže.

Stvořeny pro běhání

Mějte ještě větší radost z běhání než doposud. Apple Watch Series 4 Nike+ se stanou perfektním společníkem na každém vašem kroku a pomohou vám dosahovat úplně nových cílů. Dohlédnou na vaše zdraví a postarají se o to, abyste sportovali tak, jak máte.

Promyšlený displej

Vaši pozornost zajisté upoutá vylepšený displej, který je o 30 % větší než u předchozího modelu. Zúžené rámečky a zaoblené rohy nabízí ještě více informací a ciferníky Nike vás upoutají svými barevnými variacemi.

Reflexní řemínek

Abyste se nemuseli bát vyběhnout ven i za tmy, jsou hodinky opatřeny reflexním řemínkem. Dohlíží tak na vaše bezpečí za jakékoli situace.

Běhejte i vy

Součástí hodinek je aplikace Nike Run Club, kterou si oblíbily milióny běžců po celém světě. Bezvadně s ní budete sledovat všechny své tréninky a navíc si v ní s přáteli můžete posílat motivační vzkazy.

Cvičte, trénujte a učte se

Stejně tak v přístroji objevíte i aplikaci na cvičení, ve které najdete více než 180 bezplatných tréninků. Vyberte si ten, který vám zrovna nejvíce vyhovuje, a dejte svému tělu pořádně zabrat.

Top v kategorii