logo
Apple MacBook Air 2018 MRE82CZ/A

Apple MacBook Air 2018 MRE82CZ/A

96%
Apple MacBook Air 2018 MRE82CZ/A
Krátký popis: Parametry Apple MacBook Air 2018 MRE82CZ/A Popis produktu Úchvatný výkon skrytý v tenkém a lehkém notebooku. Tak by ...
Výrobce: Apple
Kategorie: Notebooky
Cena od:   33 290 Kč
Popis produktu

Parametry Apple MacBook Air 2018 MRE82CZ/A

Popis produktu

Úchvatný výkon skrytý v tenkém a lehkém notebooku. Tak by se dal charakterizovat MacBook Air 2018, který si zamilujete po jediném kontaktu. Přístroj nabízí výkonný procesor, 12hodinovou výdrž i řadu vylepšených funkcí. Jeho displej disponuje ještě detailnějším a jasnějším zobrazením barev, zvuková technologie zase hlubším a hlasitějším audio poslechem. Díky inovativní čtečce otisků prstů poskytuje bezpečné místo pro všechny vaše citlivé soubory. Jeho design vám udělá opravdovou radost – notebook váží 1,25 kilogramu a jeho tenká konstrukce se vám vejde třeba i do kabelky. A navíc je 100% recyklovatelný.

Komfortní výdrž

Pracujte, kdekoli budete zrovna chtít. Díky vysokému výkonu se na MacBook Air 2018 můžete spolehnout. Nabídne vám až 12hodinovou výdrž a výkonný dvoujádrový procesor Intel Core i5. Poběží tak hladce a bez nepříjemného přehřívání.

Displej nové generace

Připravte se na úchvatný obrazový zážitek. MacBook Air 2018 disponuje Retina displejem s LED podsvícením, jemným rozlišením a nádherným kontrastem. Rámeček okolo obrazovky je navíc o 50 % tenčí než v případě předchozího modelu.

Perfektní zvukové podání

Kromě perfektního obrazu na vás čeká i neméně kvalitní zvuk. Přístroj nabídne až 2× bohatší basy, o 25 % vyšší hlasitost než dříve a 3 kvalitní mikrofony. Užijete si tak nejen skvělý poslech hudby, ale i sledování filmů nebo videohovory s přáteli.

Tenoučký, lehký a ergonomický

MacBook Air 2018 vás potěší nejen výkonem, ale také designem. Nabízí neuvěřitelně tenkou a lehkou konstrukci, která se chlubí váhou pouhých 1,25 kilogramu. Je tak perfektním společníkem na cesty. Aby se vám s notebookem příjemně pracovalo, je jeho součástí pokročilá klávesnice s podsvícením, rychlou odezvou a stabilními klávesami.

Přístupný jen pro vás

Jednoduchý, bezpečný a inovativní přístup ke svému přístroji? I tom vám zařízení poskytne. Disponuje čtečkou otisku prstů s Touch ID, díky které ho odemknete jediným dotykem. A to pouze vy.

100% recyklovatelný

Nakonec vás tenhle drobeček potěší i v případě, že zastáváte ekologický přístup k životu. Je totiž prvním Macem, který je vyroben ze 100% recyklovatelného hliníku.

Top v kategorii