logo
Apple MacBook Air 2017 MQD32CZ/A

Apple MacBook Air 2017 MQD32CZ/A

93%
Apple MacBook Air 2017 MQD32CZ/A
Krátký popis: Parametry Apple MacBook Air 2017 MQD32CZ/A Popis produktu Dopřejte si bezkonkurenční uživatelskou zkušenost a výrobn ...
Výrobce: Apple
Kategorie: Notebooky
Cena od:   23 990 Kč
Popis produktu

Parametry Apple MacBook Air 2017 MQD32CZ/A

Popis produktu

Dopřejte si bezkonkurenční uživatelskou zkušenost a výrobní kvalitu produktů kvalitu Apple s jedním z cenově nejdostupnějších MacBooků. Již svým přízviskem „Air“ dává výrobce najevo, že jde o 1,35 kg lehké zařízení, jež tloušťkou nepřekročí 1,7 cm a díky praktické 13,3palcové úhlopříčce a 12hodinové výdrži jej vezmete s sebou skutečně kamkoliv. Srdcem notebooku je výkonný, avšak zároveň úsporný dvoujádrový procesor Intel, jemuž sekunduje integrovaná grafická karta a slušná porce operační paměti. Svou rychlostí je skvěle doplňuje SSD disk umožňující bleskové reakce systému a celkový svižný chod aplikací, jako je třeba webový prohlížeč s větším množstvím aktivních karet. Zde oceníte i moderní generaci Wi-Fi adaptéru s větším dosahem a rychlostí.

Nezávisle na zásuvce

Díky speciálnímu uložení velké baterie a úsporným komponentám není pro MacBook Air problémem vás doprovázet až 12 hodin v kuse. Bez obav se tak můžete vydat do práce bez napájecího adaptéru. Pokud si však chcete raději užívat volna, udělejte si třeba 12hodinový filmový maraton. V pohotovostním režimu notebook vydrží až 30 dnů.

Silný výkon v tenkém těle

Přestože váží jenom 1,35 kg a v nejtlustším bodě měří 1,7 cm, dokáže si hravě poradit téměř s jakoukoliv úlohou. Dvoujádrový procesor s integrovanou grafickou kartou a bohatým množstvím operační paměti zajistí, že vás notebook nikdy nenechá na holičkách.

Moderní konektivita

Nový standard bezdrátového připojení Wi-Fi oproti starší generaci umožňuje až trojnásobně vyšší rychlost přenosu a také mnohem větší dosah signálu. Pracujte bez čekání, flexibilně a svobodně.

Bleskové reakce

Klasický plotnový pevný disk dokáže zpomalit práci i na tom nejvýkonnějším počítači. Proto v MacBooku Air naleznete moderní SSD disk bez pohyblivých součástí, který zajistí skutečně okamžité reakce, start i probuzení systému a také bleskové načítání aplikací či ostatních souborů.

Systém pro uživatele

Spokojenost při práci i zábavě byste nepociťovali bez vyladěného operačního systému. Nová verze operačního systému MacOS s označením High Sierra byla proto navržena s ohledem na co nejlepší uživatelskou zkušenost. Prohlížení webu, sociálních sítí, chatování s příteli, psaní dokumentů, tvorba prezentací, úprava fotografií i hraní her tak bude jednoduše radost.

Top v kategorii