logo
Apple iPad Pro 11 (2018) Wi-Fi+Cellular 256GB Space Gray MU102FD/A

Apple iPad Pro 11 (2018) Wi-Fi+Cellular 256GB Space Gray MU102FD/A

28%
Apple iPad Pro 11 (2018) Wi-Fi+Cellular 256GB Space Gray MU102FD/A
Krátký popis: Parametry Apple iPad Pro 11 (2018) Wi-Fi+Cellular 256GB Space Gray MU102FD/A Popis produktu Špičkový tablet, jehož d ...
Výrobce: Apple
Kategorie: Tablety
Cena od:   29 890 Kč
Popis produktu

Parametry Apple iPad Pro 11 (2018) Wi-Fi+Cellular 256GB Space Gray MU102FD/A

Popis produktu

Špičkový tablet, jehož displej dokáže regulovat barvy obrazovky podle prostředí, ve kterém se právě nacházíte. Disponuje výkonným čipem, který za jedinou sekundu zvládne 5 biliónů operací. Podporuje inteligentní tužku Apple Pencil 2, která nyní umí ještě o něco víc a nabíjí se bezdrátově pouhým přiložením k samotnému iPadu. Díky konektoru USB-C se připojíte k externímu monitoru, fotoaparátu nebo nabijete svůj telefon. Zařízení zvládá multitasking jako žádné jiné. A navíc je perfektně zabezpečené. Co víc si přát?

Přizpůsobivé barvy

Displej s opravdu širokou škálou barev zabírá maximální prostor přední strany tabletu, takže se na něj vejde ještě více obrazu. Navíc disponuje speciální technologií True Tone, která přizpůsobuje barvy na obrazovce okolnímu prostředí. Kromě toho podporuje zvýšenou obnovovací frekvenci ProMotion, takže se můžete těšit na opravdu plynulý chod a rychlou odezvu.

Výkonnější než kdy dřív

Tablet je poháněn čipem Apple A12X s inteligentním Neural Engine, který zvládne 5 biliónů operací za sekundu. Kromě toho umožňuje strojové učení a svými vlastnostmi může konkurovat výkonným přenosným počítačům. Díky dvakrát rychlejší grafice utáhne i náročné hry a rozšířenou realitu.

Nejbezpečnější způsob odemykání

Všechny vaše informace v iPadu Pro 11 zůstávají v bezpečí. Přístup do systému totiž kamera TrueDepth umožní, jen pokud se načtením vašeho obličeje přesvědčí, že jste to opravdu vy. A nezáleží na tom, zda tablet držíte na výšku nebo na šířku, odemykání funguje naprosto spolehlivě v obou případech. Navíc si můžete nastavit, aby se na Face ID zamykaly i jednotlivé poznámky nebo nákupy.

Propracovanější Apple Pencil

Druhá generace tužky Apple Pencil toho dokáže ještě více než její předchůdkyně. Dvojitým klepnutím snadno přepnete kreslící nástroje. Nabít ji můžete jednoduše položením na horní stranu iPadu, kde se nachází bezdrátová nabíjecí plocha. Automaticky se sama spáruje magnetickým přichycením.

Multitasking

Inženýři Applu vědí, že své výrobky musí přizpůsobit těm nejnáročnějším uživatelům, a tak je i iPad Pro 11 připraven pro to nejnáročnější využití. Můžete tedy připravovat důležitou pracovní prezentaci, vyhledávat si k ní informace na internetu a zároveň telefonovat s kolegou. Nemusíte se v ničem omezovat, váš tablet tu je pro to, aby vám práci co nejvíce urychlil.

Mnohostranné využití USB-C

Na spodní straně iPadu Pro 11 najdete konektor USB-C, který můžete využít mnoha způsoby. Ať už se chystáte váš nový tablet nabíjet, stahovat si do něj fotky z fotoaparátu nebo k němu připojit externí monitor, vše snadno připojíte přes USB-C. Navíc si přes tento konektor můžete na tabletu dobít i svůj telefon.

Mobilní data kdekoli

Tato verze iPadu Pro 11 disponuje slotem na dvě SIM karty: kromě klasické Nano-SIM můžete používat i eSIM. Kromě podpory mobilního datového připojení vývojáři přidali i technologii GPS. Nejen, že se tedy už nikde neztratíte, ale tablet můžete plnohodnotně využívat i na cestách.

Top v kategorii