logo
Apple iPad 9.7 (2018) Wi-Fi 32GB Space Grey MR7F2FD/A

Apple iPad 9.7 (2018) Wi-Fi 32GB Space Grey MR7F2FD/A

89%
Apple iPad 9.7 (2018) Wi-Fi 32GB Space Grey MR7F2FD/A
Krátký popis: Parametry Apple iPad 9.7 (2018) Wi-Fi 32GB Space Grey MR7F2FD/A Popis produktu Zcela nový multimediální rozměr zažij ...
Výrobce: Apple
Kategorie: Tablety
Cena od:   7 989 Kč
Popis produktu

Parametry Apple iPad 9.7 (2018) Wi-Fi 32GB Space Grey MR7F2FD/A

Popis produktu

Zcela nový multimediální rozměr zažijete s 9,7palcovým iPadem, který byl vyvinut pro tu nejpohodlnější a nejefektivnější práci. Moderní Retina displej s vysokým rozlišením vám zprostředkuje krásný zážitek z obrazu a díky vícedotykovému prostředí se vám bude tablet příjemně ovládat. Jeho jednoduchý elegantní design skrývá tenoučké tělo, které si můžete vzít kamkoli, a díky vysoké výdrži baterie navíc dlouho zůstane v provozu. V neposlední řadě vás potěší kvalitní fotoaparát, úložiště s vysokou kapacitou i neuvěřitelný výkon.

Displej, jenž potěší (nejen) vaše oči

Rozměrný Retina displej velikosti 9,7 palce vám zprostředkuje veškerý obsah v té nejlepší kvalitě. Díky vysokému rozlišení 2048×1536 si prohlédnete i ten poslední detail a můžete se těšit na přirozené, přesto jasné barvy. LED podsvícení vám zpříjemní používání a s vícedotykovým ovládáním si užijete pohodlnou manipulaci. Displej je ideální i na objevování rozšířené reality, kterou si na tabletu díky nové technologii můžete užívat bez hranic.

Ty nejlepší možnosti na každém kroku

Nezbytnou součástí iPadu je zabudovaný fotoaparát, který se pyšní rozlišením 8 Mpix a možností nahrávat videa ve Full HD rozlišení. V mžiku oka s ním pořídíte kvalitní fotografie, kdykoli budete potřebovat. Díky Wi-Fi připojení je pak můžete okamžitě sdílet se svými příteli, případně využít rychlý přístup k internetu k jakékoli další zábavě či práci.

Výkon, který nic nezastaví

Tablet disponuje úložištěm o velikosti 32 GB, pojme tak vysoké množství fotografií, dokumentů, hudebních souborů i dalších potřebných dat. Kromě toho je vybaven výkonným čipem A10 Fusion, který je vyvinut pro ten nejlepší výkon, ať už se věnujete jakkoli náročným aplikacím – a to klidně i několika najednou. Kromě klávesnice dostupné na obrazovce k zařízení navíc můžete připojit také jakoukoli Bluetooth klávesnici a užít si ještě pohodlnější práci.

Design kombinující eleganci s inovací

Již tradiční vlastností iPadu je elegantní a na pohled i dotek příjemný design. Odolné, ale přesto lehké a tenké tělo o šířce pouhých 7,5 milimetru se vám snadno vejde do každého batohu či kabelky a díky vysoké výdrži baterie je přístroj ideálním společníkem i na cesty. Na tabletu objevíte moderní čtečku otisků prstů, se kterou zařízení snadno a rychle odemknete, přitom však bude maximálně zabezpečené a přístupné jen pro vás.

Top v kategorii