logo
Amica MI 424 AB

Amica MI 424 AB

67%
Amica MI 424 AB
Krátký popis: Parametry Amica MI 424 AB Popis produktu Úsporná vestavná myčka, která se může pochlubit čtyřmi programy. Pro rychlé ...
Výrobce: Amica
Kategorie: Myčky nádobí
Cena od:   6 290 Kč
Popis produktu

Parametry Amica MI 424 AB

Popis produktu

Úsporná vestavná myčka, která se může pochlubit čtyřmi programy. Pro rychlé omytí méně špinavého nádobí se bude dobře hodit krátký program, který má hotovo za 30 minut. Pro optimalizaci spotřeby poslouží ekologický program a pro obzvláště špinavé nádobí intenzivní program. Mezi další šikovné funkce se řadí elektronický ukazatel nedostatku leštidla a elektronický ukazatel nedostatku soli. Pokud se vracíte až večer, může se hodit odložený start, pomocí kterého si pohodlně nastavíte, kdy má myčka začít, tak aby dokončila mycí cyklus těsně před tím, nežli se vrátíte domů.

Příjemně úsporná

Myčka spadá do energetické třídy A++, čímž dokáže oproti myčkám třídy A ušetřit 64 kWh ročně. To si můžete představit například jako 70 mycích cyklů programu Eco 50 zcela zdarma.

Myčka, která se časově přizpůsobí

Pokud ráno odcházíte a rádi byste, aby myčka domyla teprve těsně předtím, než se vrátíte domů, bude se hodit funkce odloženého startu. Díky té se nádobí může začít umývat právě v tu dobu, kdy budete chtít.

Chytrý ukazatel nedostatku leštidla

Pomocí elektronického senzoru vás myčka upozorní, pokud dochází leštidlo. V takovém případě se rozsvítí kontrolka na ovládacím panelu.

Praktický ukazatel nedostatku soli

Regenerační sůl dokáže myčka dávkovat automaticky podle toho, jaký je stupeň tvrdosti vody. Pokud je soli již málo, elektronické indikátory vám dají vědět.

Top v kategorii