logo
Alcatel OneTouch PIXI 8 WiFi

Alcatel OneTouch PIXI 8 WiFi

89%
Alcatel OneTouch PIXI 8 WiFi
Krátký popis: Pokud je cena hlavním kritériem, pak si pro vás Alcatel připravil stylový tablet, který si zamilujete. Máte hluboko do kapsy nebo prostě nechcete utrácet? A ...
Výrobce: Alcatel
Kategorie: Tablety
Cena od:   2 288 Kč
Popis produktu

Pokud je cena hlavním kritériem, pak si pro vás Alcatel připravil stylový tablet, který si zamilujete. Máte hluboko do kapsy nebo prostě nechcete utrácet? Alcatel Pixi 3 je odpovědí.

 

Displej tabletu nabídne 8" úhlopříčku, jedná se o IPS displej s jemný HD rozlišením 800x1280px. Tento tablet pohání čtyř jádrový procesor, který tiká na frekvenci 1.3 GHz, sekunduje mu 1 GB operační paměti a 16 GB vnitřní úložiště, které si můžete dále rozšířit o paměťové karty Micro SDHC.

 

  • Tablet je ideálním společníkem pro prohlížení internetu, sledování videí či čtení elektronických knih. Může se také stát krásným prvním tabletem pro děti.
  • Výdrž na baterii je velmi dobrá, úsporný tablet Alcatel OneTouch Pixi 3 vás nadchne
  • Kromě úsporného procesoru nabídne Pixi 3 také velkou baterii s kapacitou 4060 mAh. Na zadní straně najdete 5 Mpx snímač a na přední straně je kamera se 2 Mpx.
  • Tablet je možné připojit k internetu prostřednictvím WiFi. Nabízí však také připojení Bluetooth, můžete tak tablet Alcatel OneTouch Pixi 3 spojit s řadou dodatečného příslušenství.
  • Tablet můžete připojit k PC nebo nabíjet prostřednictvím Micro USB konektoru a kabelu.
  • Alcatel OneTouch Pixi 3 běží na operačním systému Android, tentokrát ve verzi 5.0 Lolipop, což znamená, že si můžete užívat miliónů aplikací z obchodu pro aplikace Google Play Store pro Android.
Top v kategorii