logo
Acer Iconia One 7 NT.LB1EE.004

Acer Iconia One 7 NT.LB1EE.004

87%
Acer Iconia One 7 NT.LB1EE.004
Krátký popis: Popis produktu Tablet Acer Iconia One 7 vás zaujme na první pohled – je vybaven protiskluzovou povrchovou úpravou s tartarovým vzorem v ...
Výrobce: Acer
Kategorie: Tablety
Cena od:   3 095 Kč
Popis produktu

Popis produktu

Tablet Acer Iconia One 7 vás zaujme na první pohled – je vybaven protiskluzovou povrchovou úpravou s tartarovým vzorem v úhelné černi a je tak velmi příjemný na dotyk i na pohled. Na LCD displeji s rozlišením HD spatříte i ten nejmenší detail. Problémem většiny tabletů bývá špatná viditelnost při svitu slunce. Aceru Iconia One 7 se díky Zero Air Gap tento neduh netýká. Tato technologie přináší uživateli jasný i ostrý obraz i ve slunečním světle.

 

Cena odpovídá výkonu
Tablet je cenově velmi dostupný, proto nelze očekávat výkonnostní rekordy, nicméně Acer Iconia One 7 se i tak nemá za co stydět! Čtyřjádrový procesor od společnosti MediaTek si spolu s 1GB RAM celkem hravě poradí s chodem většiny aplikací a přepínání mezi nimi. Vnitřní paměť 16 GB nabízí dostatek prostoru pro ukládání a vytváření nejrůznějších dokumentů. Tuto paměť můžete snadno navýšit pomocí microSD karty, které jsou k dostání s různými kapacitami.

 

Úhlopříčka větší než mobil
Tablet Acer Iconia One 7 disponuje úhlopříčkou 7 palců, což je o něco více než má v dnešní době běžný mobilní telefon. I přes to, že úhlopříčka není maximální, můžete na tomto zařízení pohodlně sledovat filmy v HD kvalitě, prohlížet internet či hrát hry. Zároveň je ale tablet proti deseti palcovým kolegům velmi skladný. Další výhodou je jeho výdrž. Tu výrobce, společnost Acer, garantuje cca v délce šesti hodin.

 

Aplikace Iconia Suite
Tablet Acer Iconia One 7 má zabudovaný citlivý mikrofon i přední kameru. Díky tomu můžete zařízení využívat i při video hovorech s přáteli či rodinou. Zadní 2Mpx fotoaparát lze využít pro záznam videa či tvorbu fotek, které pak můžete snadno sdílet s kamarády či nahrát na sociální sítě.

 

V zařízení najdete také sadu aplikací Iconia Suite, která vám poskytne velké množství různých nástrojů pro zábavnější, jednodušší a snadnější využívání tabletu. S aplikacemi EZ Note, EZ Snap, EZ WakeUp či EZ Gadget dostanete k dispozici mnoho zajímavých funkcí. Rychlý poznámkový blok, snímky obrazovky či budíky s originálním uživatelským rozhraním.

Recenze Acer Iconia One 7 NT.LB1EE.004 (14)

Top v kategorii